SARIYER / İSTANBUL
+905309434107
bilgi@kuzeymarin.com.tr

HİZMETLERİMİZ

Volvo Penta Center

  • Teknik Departman

Teknik departmanımız, merkez atölyemiz İstanbul olmak üzere başta tüm Türkiye limanlarında gemilerinize, gövde, tekne, güverte donanımları ve makine donanımlarınızın, planlı yada plan dışı bakım onarımlarını, gerektiğinde tamirlerini ve yenilemelerini yapabilecek şekilde donatılmıştır.

Tüm çalışmalarımız, Gemi Makineleri İşletme Mühendisi ve ihtiyaç doğrultusunda Uzakyol Kaptanı veya Uzakyol İkinci Kaptanı yeterliliğindeki çalışma arkadaşlarımız tarafından yönetilmekte olup, personelimiz gemi ve deniz terbiyesi almış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Karasal tesislerde verdiğimiz hizmetlerde aynı kadrolarla organize edilerek uygulanır.

Ayrıca ihtiyaç halinde gemilerinizin seferlerine katılarak seyir halinde çalışmaya devam edebilecek Gemi Adamı Belgeli personelden oluşan mobil teknik ekibimiz de bulunmaktadır. Böylelikle dünyanın farklı bölgelerinde de aynı kalitede hizmetler verebilmekteyiz.

  • Safety Departman

Şirketimiz bünyesine bu yıl dahil edilen yeni donanımlarımızla, gemi, yüzer ve karasal tesislerinize emniyet/güvenlik konularında da servisler veriyoruz. Sektörün devi firmaların resmi yetkilendirmeleriyle donatılan atölyemizde, yangın savunma elemanları, can salları, kurtama bot ve filikaları, bunlara ait vinç sistemleri, kişisel kurtarma ve kaçış ekipmanlarına yönelik sertifikalı servis ve malzeme satışı hizmeti veriyoruz.

Şirket bünyesinde yetkilisi olmadığımız ürünleriniz içinde, yine bizimle aynı paralellikte çalışan yetki sahibi dünya çapında firmalarla paylaşımlarımız bulunmaktadır.

× Whatsapp İletişim